Kdo si nepřečte popis v menu, ať neříká, že jsem se ho nepokusila varovat. ;)

Květen 2014

Děsně originální začátek všeho dne 2. 6. 2013 v 22:09

25. května 2014 v 19:12 | A. - 15. let |  Červen 2013
To jsem takhle jednou neměla co dělat, kromě spousty užitečné práce, tož jsem se tak procházela pokojem a tupě civěla do policí.

Tu mi zrak padl na krásnou sbírku různých bloků a já si vzpomněla, jak jsem si sem tam kdysi zkoušela vést deníky, ale nikdy mi to moc dlouho nevydrželo. Proč bych se tedy nemohla slitovat nad jedním sešitem a opět se nepustila do zvěčňování svého běžného života? I dala jsem se do vybírání vhodného kusu svázaných papírů s pevnými deskami, ale radši né moc hezkými, aby mi ho nebylo kdyžtak líto. Po nějaké době úspěšného pátrání jsem sebou plácla i s kořistí na postel, zašátrala po propisce a vyplodila toto:

Pif paf ojojoj, ubjegájet zajček moj.
Aneb už je opět po desáté a já ještě nespím.

Dneska to zas byl den - skoro celý jsem jej strávila na kompu a vyráběla designy na blog! Docela se mi povedly, i když Eneul má na ten první nově vytvořený asi jiný názor, ale to je mi jedno. 3:D Vím, měla bych se učit nebo jít spát a místo toho sem píšu takovou koninu, ale co, s deníkem se přece nějak začít musí.

Už xtým dnem čtu super knížku Miluj svůj život (Louise L. Hay), půjčenou od Eneul a řekla bych, že mi to celkem pomáhá (nemám moc velké sebevědomí), což mi připomíná, že si jednu část chci vyfotit. :D Kdyby mě to někdy zajímalo, tak jsem asi skončila 8. kapitolu.

Ale teď už fakt jdu do postele a nic mě nezajímá, že je toto ↑ takhle krátké a nicneříkající. :]

Právě proto jsem dnes (25. 5. 2014) upustila od původního plánu dát na hlavní blog odkaz na tento, i když zpětně to fungovat může. Tak tedy: kdo si chce počíst o něčem (snad) inteligentnějším, nechť klikne sem. ;)