Kdo si nepřečte popis v menu, ať neříká, že jsem se ho nepokusila varovat. ;)

Sobota 8. - Pokus o vytáhnutí pat z hnízda

14. srpna 2014 v 20:00 | Anchor |  Červen 2013
Zhruba do půl 4. jsem se jenom poflakovala a procházela své fotky z raného mládí. :D Taky jsem se stačila vyděsit, že mi letos bude už 16, ale to je vedlejší. :D No prostě v té chvíli mě napadlo, že možná vypadám docela hezky :D, takže by nevadilo, kdybych jen tak i s mastnými vlasy v culíku vyrazila do města s mamkou na zmrzlinu (zastesklo se mi po starých bezprostředních časech), s čímž jsem se jí svěřila, právě když u mě luxovala. Zpočátku se sice moc kvůli rozdělané práci netvářila, ale pak kejvla. :)

Tak jsem teda do sebe rychle naházela jídlo (ano, teď už obědvám +- do deseti minut, velký pokrok od +- hodinového stravování se kdysi), abychom mohly vyrazit včas. Jenže problém, venku byl hic - 26°C, (cenzura, ale nemyslete si bůhví co :D), takže nebylo nic. Tak jsem se zase převlékla do domácího a na pár minut si šla ven kreslit, než jsem vzala roha před komáry. :D

Pro pó, to mi připomíná, že se tenhle tejden ke mě ňák dostal maxipavouk, velkej jako má dlaň, táta ho sice vynesl, ale i tak doufám, že už se on + ostatní pavouci budou držet jen a pouze v lese. :Σ Pak už jsem se s rodiči do půlnoci dívala na dva díly Vražd v Midsomeru + dokreslila jsem tamten obrázek a to bylo vše.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama