Kdo si nepřečte popis v menu, ať neříká, že jsem se ho nepokusila varovat. ;)

Pondělí 17. - Snad stý Den ochrany člověka

21. ledna 2015 v 17:16 | A. - 15 let |  Červen 2013
Zase jsme měli přednášky o první pomoci a takových :£, protože byl Den ochrany člověka. Je to sice důležité, ale koho to má pořád bavit.

Po přežití už zmíněné pomoci jsem si šla sednout k protidrogovému něčemu, pak se zkoušela masáž srdce a potom jsem se pobavila (no, řekněme, že mě to zajímalo :D) u jedné policistky, co k nám přišla povídat o různých kriminálních případech. Následovalo focení a volno na kompech do příjezdu busu.

Teda do odchodu do města na zmrzku s Eneul, protože jsme se na tom vlastně předem domluvily. Pro tu mou čokoládovou jsme si musely zajít, ale kupodivu se to obešlo bez remcání. :D Pak jsem si sedla na lavičku před knihkupectvím, kam si Eneul něco skočila vybrat, a až se vrátila, stále jsem tu zmrzlinu neměla dolízanou. :D Tehdy jsme zjistily, že mi ujel bus (který mi doporučila mamka, když jsme ji předtím potkaly u pekařství), za což se mi Eneul omlouvala, ale tentokrát jsem se nevztekala, páč mi přece jel další skoro rovnou před dům. :D

Tak jsme se teda rozdělily a já si šla dřepnout na lavičky na nedaleké jiné zastávce, kde jsem potkala Kapitánku, jíž jsem málem šlápla na nově koupenou kabelku, kterou měla v tašce položenou na zemi. :D Tak jsme poklábosily, stěžovaly si na pálení hlav, páč na nás kvůli skleněné stěně pražilo sluníčko a u veliké reklamy nebyla lavička a nám se nechtělo stát. Taky mi objevila rozedřené obě paty z těch nových balerínek, složitě koupených v neděli, takže jsme zbytek času strávily zalepováním postižených míst. Pak přijel bus a na jeho zastávce jsem se opět shledala s mamkou.

Doma následovalo flákání se a ke konci dne úporné biflování se na písemku z fyziky. Na tu biošku jsem se vykašlala, páč jsem měla samé jedničky. >:D Šla jsem opět pozdě spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama