Kdo si nepřečte popis v menu, ať neříká, že jsem se ho nepokusila varovat. ;)

Úterý 18. - Kroužení kolem chemikářky

21. ledna 2015 v 17:38 | A. - 15 let |  Červen 2013
Ráno jsem se teda znovu biflovala na fyziku, ze které jsme psali hned první hodinu. Měla jsem z toho dobrý pocit, takže jsem z ní asi dostala jedničku (nevim), a tím pádem uválela známku z fyziky na výzo na trojku. Ano, čtete dobře, neučím se (jen těsně před testem, to jo a na 1 000 000 %), protože mám zajímavější věci na práci, a tak budu mít na vysvědčení 2 trojky a x dvojek. Ale z biošky, dějáku a zemáku (to zírám! :D) budu mít jedničky! >:D

Jak jsem si tak spokojeně o hodině vykračovala po chodbě pro učebnici,


najednou jsem se koukla do jedné třídy a tam na mě bafla Reliéfová, profesorka chemie, že k ní mám prej o další přestávce zajít, ať se domluvíme na ten test. :D Ale samozřejmě jsem na to zapomněla a vzpomněla si až o druhé hodině (angličtině), takže jsem se plácla do palice a honem žhavila net, abych zjistila, jestli bude mít cenu se k ní o svačinovce (15ctiminutová přestávka, v některých dnech bez testů využívána k jídlu) dovalit do kabinetu.

Sice měla další hodinu učit, ale kabinet byl zamčený, a tak mé tři cesty, ať jsem se tam dobývala, jak chtěla, nebyly korunovány úspěchem, což mě trochu naštvalo, protože 1) na mě bude rozzuřená, že jsem k ní nepřišla, a 2) jsem se místo toho mohla učit tu biošku.

No nic, Reliéfka mě naštěstí ten den o nějaké další přestávce odchytla na chodbě, a tak to bylo vyřešeno. :D Pak jsem se těsně před hodinou biologie, a tím pádem i těsně před tím testem, dozvěděla, že nepíšeme a psát budou jenom ti, co to mají nerozhodně, takže dobrý. :D

Potom jsem se flákala, v kuchyni nechtíc rozšlápla chrobáka a ke konci dne se brutálně učila tu chemii o drogách (to bylo téma testu), spát jsem šla zase pozdě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama